Oferuj bony,
które mogą uratować
twój biznes.

Twoi klienci uwielbiają dostawać więcej? To doskonale się składa! Zaoferuj im bony, które uratują twój biznes, a ty w zamian zrealizujesz usługę o wartości bonu + 20% więcej. To proste!

PRZETRWAĆ COVID-19

Ponad 170 000 małych biznesów upadło między 2008 a 2010 rokiem w USA. To efekt poprzedniego globalnego kryzysu. W Polsce tysiące firm ogłosiło bankructwo, a przecież byliśmy wtedy “zieloną wyspą”.

Według wielu ekspertów obecne zawirowania na rynkach finansowych, potęgowane przez pandemię koronawirusa, mogą doprowadzić rynki do kryzysu znacznie gorszego niż ten sprzed 12 lat. Wtedy można było przynajmniej walczyć o klientów, teraz w interesie społecznym klienci przeczekują w domach.

Jeśli przez ostatnie lata udało ci się zbudować miejsce, które żyje, ma stałych klientów, którzy polecają cię innym i specjalnie do ciebie przychodzą na obiad, film czy przystrzyc włosy - wykorzystaj to już teraz!

ZACZNIJ OFEROWAĆ BONY

CO ZYSKUJESZ?

Bony Jutra to platforma, która w kilka minut pozwoli ci przygotować stronę i rozpocząć emisję bonów. Bonów, z którymi twoi klienci z czasem do ciebie wrócą, a ty odwdzięczysz się im za zaufanie.

Przyjmijmy, że twój bon ma wartość 200 zł. Klient kupuje go i chowa do szuflady. Tam bon nabiera mocy i już od 1 czerwca będzie mieć wartość 240 zł. Czyli za to, że klienci ci zaufali oferujesz im 20% więcej swojej usługi - dzięki czemu kupią dwa bilety zamiast jednego do twojego teatru, zamówią większy obiad ze znajomymi, czy wykupią miesięczną usługę sportową.

ODPAL SWOJE BONY

JAK BARDZO TO PROSTE?

Bony Jutra są proste dla ciebie i twoich klientów. Gdy przekroczysz próg 1000 zł z bonów dopiero wtedy poniesiesz comiesięczny koszt za platformę (100 zł). Od każdego zakupionego bonu pobrana zostanie także opłata w wysokości 4,9%. W tej opłacie jest także prowizja operatora płatności.

Technologicznie opieramy swoje działanie na platformie OdpalProjekt, która od lat specjalizuje się w zbiorkach crowdfundingowych. Swoją pierwszą emisję robił tam superszybki pociąg Hyper Poland, na swoje płyty zbierali także CeZiK, Michał Wiśniewski i wielu innych.

System platformy OdpalProjekt działa w całości on-line i pozwoli ci samodzielnie przygotować opis lokalu, wstawić zdjęcia tak, abyś mógł kierować swoich klientów do prostej strony i łatwych wpłat. Samodzielnie określisz, wielkość bonów - np. 50, 100, 200 zł.

Dzięki temu stronę swojej zbiórki postawisz w 20 minut i szybko opublikujesz na social mediach.

Pozyskane ze sprzedaży bonów środki możesz wypłacać co tydzień, bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy bon zwiększa swoją wartość od czerwca 2020 roku i musi być wykorzystany przed końcem grudnia 2020 roku.

ZAOFERUJ BONY

PARTNERZY