O nas

O nas

Bony jutra to działalność doradcza związana z sytuacjami kryzysowymi. Wiele firm i ludzi zarządzających przedsiębiorstwami nie było przygotowanych na wybuch pandemii. Decyzje były podejmowane w chaosie i pod wpływem impulsu. Bonyjutra.pl powstały żeby pomagać przechodzić przez sytuacje kryzysowe i na nich nie tracić.

Wspieramy rozwój biznesu w ciężkich warunkach

Większość ludzi uważa, że prowadzenie firmy jest łatwe, ponieważ nie muszą się martwić o nic poza swoją pracą. Jednak większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że prowadzenie firmy w trudnych warunkach, takich jak pandemia, wymaga czegoś więcej niż tylko umiejętności dobrego wykonywania swojej pracy – to olbrzymia odpowiedzialność nie tylko za zyski i utrzymanie firmy, ale przede wszystkim za zdrowie i życie swoich pracowników.

Działalność doradcza w dobie pandemii

Kiedy pandemia uderza w świat, nie tylko firmy zostaną dotknięte. Działalność doradcza staje się trudna, ponieważ nie ma konkretnych wskazówek, jak prowadzić firmę podczas pandemii.

Firmy powinny z wyprzedzeniem przygotować się na pandemię i opracować plan awaryjny na wypadek, gdyby jedna z nich została dotknięta. Ważne jest również, aby pracownicy mieli wystarczająco dużo informacji o tym, co robić w przypadku takiego zdarzenia.

Działalność doradcza jest niezbędna dla firm, które chcą odnieść sukces w czasie pandemii. Firmy muszą znaleźć sposoby na prowadzenie działalności bez utraty przychodów lub klientów.